Najbardziej Popularne Artykuły

 • James Cameron twierdzi, że zaraz zacznie kręcić 4 sequele "Avatara"

  Wygląda na to, że po latach przekładania terminu rozpoczęcia zdjęć wreszcie ruszają prace nad sequelami "Avatara"James Cameron potwierdził, że scenariusze filmów są gotowe oraz że w dalszej części roku rusza praca nad scenami, które powstaną w technologii motion capture. 

   

  Sedno w tym, że nie skupiam się teraz na "Avatarze 2". Skupiam się równocześnie na "Avatarze 2""3""4" i "5". Tak wygląda mój sposób pracy. Każdemu z filmów poświęcam tyle samo uwagi, zdradził reżyser. 

  Właśnie skończyłem scenariusz "Avatara 5" i rozpoczynam proces przygotowań, dodał twórca. W sierpniu będę pracował z aktorami od motion capture, do tego czasu jestem więc cały czas zajęty. Nasz sprzęt jest gotowy, wszystko jest zaprojektowane, więc zaczynamy zabawę na całego. Czuję się, jakby wypuszczono mnie z więzienia, bo ostatnie dwa lata spędziłem w scenariopisarskiej jaskini. Życie sprawia mi przyjemność, pisanie nie. Nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi. 

  W zeszłym roku wytwórnia 20th Century Fox ujawniła, że pierwszy z filmów ma trafić do kin w grudniu 2018 roku, a następne kolejno w grudniu 2020, 2022 i 2023.

  Więcej
 • Grace Lynn Kung członkinią kultu Chucky'ego

   "Cult of Chucky" jest kontynuacją "Klątwy laleczki Chucky" i siódmą częścią cyklu horrorów. Jego akcja rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z szóstego filmu. Nica Pierce (Fiona Dourif) spędziła ten czas w zakładzie psychiatrycznym przekonana, że to ona zabiła swoją rodzinę. Pewnego dnia jej terapeuta wprowadza nowe narzędzie – lalkę, którą Nica zna aż nazbyt dobrze. Wkrótce w zakładzie psychiatrycznym zaczynają ginąć ludzie. Nica zaś po raz pierwszy podaje w wątpliwość swoje przekonanie o tym, że jest niezrównoważona psychicznie. 

  Bohaterka zyskuje też niespodziewanego sojusznika. To Andy Barcley (Alex Vincent), nemezis Chucky'ego z oryginalnego filmu. Jednak na jego drodze staje sama Narzeczona Chucky'ego (Jennifer Tilly), która nie cofnie się przed niczym, byle ratować swoją ukochaną diaboliczną laleczkę... 

  Głosu Chucky'emu użyczy Brad Dourif. Za kamerą stanie twórca cyklu Don Mancini.

  Więcej